top of page

3.000 Lt. Hacimli Yarı Yeraltı
Çöp Konteyneri

3000-lt-hacimli-yeralti-cop-konteyneri-01.jpg
3000-lt-hacimli-yeralti-cop-konteyneri-02.jpg
 1. Yarı yeraltı çöp konteyneri tek parça halinde eksiz üretilmiştir.

 2. Yarı yeraltı çöp konteyneri yüksek yoğunluklu polietilen malzemeden üretilmiştir.

 3. Yarı yeraltı çöp konteynerinin dış hazne hacmi 3.000 litre (+-10%), iç hazne hacmi 2.400 litre (+-10%) olup alttan çift kapaklı boşaltma sistemlidir.

 4. Yarı yeraltı çöp konteyneri tamamıyla su geçirmez olup, korozyon, atmosferik şartlar ve darbelere dayanıklıdır. Konteynerin şekli koniktir ve üstten yukarı çıkartılarak boşaltılır.Tabandaki çift kapakların içi su haznesi olarak kullanılmıştır.

 5. İç gövde çöp konteynerinin kaldırma, açma, kapama ile ilgili metal mekanizmalar ve mafsallar korozyona dayanıklı olup sıcak daldırma galvanizlidir.

 6. Yarı yeraltı çöp konteyneri vinç marifeti ile kaldırılarak alt kapakların açılması suretiyle boşaltılabilir ve boşaltmadan sonra alt kapakları otomatik olarak kapanacak özelliktedir.

 7. Kancanın biri ağırlığı taşır diğeri ise alt boşaltma kapaklarını otomatik açıp kapar.

 8. Yarı yeraltı çöp konteynerinin  ayrıca yerüstünde kalacak kısmındaki üst kapak üzerinde, atıkların atılması için çöp atma kapağı vardır.

 9. Kapak her türlü kullanıcı tarafından üzerinde elle açıp kapamayı sağlayacak tutamakla kolay açılabilir ve atık atılmasında sonra da kolayca kapanabilir özelliktedir.

 10. Yarı yeraltı çöp konteynerinin zemin üzerinde kalan kısmına isteğe göre dijital baskı uygulaması yapılabilir.

 11. Çöp konteynerinin yer üstünde kalan gövde ve kapak üzerinin görünebilecek kısımlarına istenilen logo ve yazılar sticker olarak uygulanır.

bottom of page