top of page

KURUMSAL

Kurumsal

Hakkımızda

teksin-slider-04.jpg

   Firmamız, çöp konteyneri üretiminde Türkiye’de en güçlü, en kaliteli, en seri imalat ve en uygun fiyatla konusunda lider firma olduğunu kanıtlamıştır. 40 yılı aşan üretimi boyunca 50 yıllık bilgi birikimi, tecrübe ve ürettiği ürün seçenekleri ile çevresine, ülkesine ve dünyaya hizmet etmektedir.

 

   TEKSİN, Türkiye’de bir ilke imza atmış, sıcak daldırma galvaniz kaplama (çinko kaplama) tesisini kendi bünyesinde kurarak çöp konteynerlerini sıcak daldırma galvanizle kaplayıp, uzun ömürlü olmalarını sağlamış ve ülke ekonomisine kazandırmıştır.

 

   Artık belediyelerin %99’u sıcak daldırma galvanizli çöp konteynerlerini tercih etmektedir. Firmamız Türkiye’de bulunan yaklaşık 3200 belediyenin 2800’üne ulaşmış olup, üretiminin %25' ini yurtdışına ihraç etmektedir.

 

   TEKSİN yine bir ilke imza atarak üretiminin tamamını ROBOT Teknolojisi kullanarak yapmaktadır. Çöp konteyneri imalatını 25,000 m² si kapalı toplam 36,000 m² lik yeni fabrika alanında yapmakta olup, aylık muhtelif tiplerde 8000 adet kapasite ile çöp konteyneri üretimini gerçekleştirmektedir.

 

   TEKSİN 2011 yılında yine bir ilke imza atmış, rotasyon tesisini kurarak çevreye uyumlu, estetik, kaliteli ve ekonomik olan yeraltı çöp konteyner üretimine başlamıştır. Böylece yurtdışına giden dövizin Türk Ekonomisi’ ne katma değer olarak kalmasını sağlayan TEKSİN, uygun fiyat ve kalite ile yeraltı konteynerinde de lider olmayı hedeflemektedir.

 

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalitedir’ prensibi ile çalışan TEKSİN, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için daima hizmettedir.

 

TEKSİN, şimdiye kadar sektöründe ilklere imza atmıştır ve her zaman da atacaktır.

3750_Lt_Tambur_Kapak_Menteseli_Kapak_Yerustu_Cop_Konteyneri_01.jpg
3000_Lt_Mentese_Kapak_Mantar_Yerustu_Cop_Konteyneri_01.jpg

Misyon

  • Üretim kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı çevreye yapmak,

  • Uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek,

  • Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak,

  • Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak, tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya ve çevreye faydalı olmaya özen göstermek.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla üretimini yaptığımız ürünlerimiz ile Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek, Dünya’da örnek kabul edilen bir firma olmak.

770-lt-sicak-daldirma-galvanizli-cop-konteyneri-02.jpg
bottom of page