top of page

3.500 Lt. Tam Yeraltı Vinçli
Çöp Konteyner Sistemi

3500-lt-tam-yeralti-vincli-cop-konteyner-sistemi-01.jpg
3500-lt-tam-yeralti-vincli-cop-konteyner-sistemi-02.jpg
  1. Yer altı konteyner sistemi çevreci, estetik ve modern bir şehir mobilyası görüntüsü yanında rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.Yer üstünde sadece çöp atma bacası görünür, ana konteyner yeraltında bulunur.

  2. Yer altı çöp konteyner sistemi, şoförün araçtan inerek veya inmeden uzaktan kumanda yardımıyla yönettiği araç üstü vinç ile konteynerin kafa mekanizmasından kaldırarak sıkıştırmalı çöp aracı üzerine getirip, alt kapakların açılması sureti ile boşaltılabilecek özellikte yapılmıştır.

  3. Güvenlik platformu, iç konteyneri boşaltma veya başka sebeplerden çıkarıldığında Beton haznesine herhangi bir nesnenin düşmesini engelleyecek şekilde kapatan çift kanatlı 90 derece açılır-kapanır sistem vardır. Platformunun açılma sistemi konteynerin basmasıyla kanatlarda bulunan mandallar tarafından otomatik kilit sistemini açılır olacaktır ve en az 500 kg sarkma olmadan taşıma kapasitesindedir.

  4. Üst yürüme platformu, insanların üzerinde rahatlıkla yürüyebileceği sağlamlıkta gözyaşı desenli sacdan yapılmıştır.

  5. Yer altı konteyner sistemi evsel atıklar için kullanılacak şekilde Avrupa Standardlarında imal edilmiş olup, uzun süreli kullanımlar için tasarlanmıştır.

  6. Konteynerin bacası 1.5mm kalınlığında AISI 304 kalite Krom Nikel sactan olacaktır.

  7. Tek parça dökülen beton soketi C40 kalitede güçlendirilmiş su sızdırmaz beton ve nervürlü inşaat demiri kullanılmıştır.

bottom of page